Viskalender KVL 2017

 
 
      KALENDER KVL 2017      
zondag 8-jan KVL Ledenvergadering 1 + lidkaarten   10:30  
zaterdag 14-jan KVL Lidkaarten zitdag 2   14:00  
zondag 5-mrt KVL Oefenwedstrijd Put 3 13:00 B
zaterdag 11-mrt KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 12-mrt KVL Openingswedstrijd KVL - H.T.E koppelwedstr Put 2 13:00 B
zondag 19-mrt KVL KVL - Nooit genoeg Put 3 13:00 B
zondag 26-mrt DLV De Lustige Vissers - KVL DLV 13:00 B
zondag 2-apr KVL Onder Ons Put 2 11:00 B
zondag 9-apr KVL Clubkampioenschap deel 1 Put 3 11:00 B
zondag 16-apr KVL Paaswedstrijd deel 1 Put 3 13:00 B
maandag  17-apr KVL Paaswedstrijd deel 2 Put 3 13:00 B
zaterdag 22-apr KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 23-apr KVL Clubkampioenschap deel 2 Put 3 11:00 B
zondag 30-apr DRP De Rode Pen Duffel - KVL DRP 13:30 B
maandag  1-mei 4-clubs SCHAAL KVL Put 3 13:00 B
zondag 7-mei KVL KVL - De Lustige Vissers Put 3 13:00 B
woensdag 10-mei KVL Cipier Dendermonde Put 3 10:00 B
zaterdag 13-mei KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 14-mei Open Code A - wedstrijd Put 3 11:00 A
zondag 21-mei KVL Clubkampioenschap deel 3 Put 3 11:00 B
donderdag 25-mei 4-clubs Schaal De Karper Karp 13:00 B
zaterdag 27-mei KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 28-mei NG Nooit Genoeg - KVL NG 13:00 B
zondag 4-jun KVL KVL 2 Daagse Sponsorwedstrijd 1 Put 3 13:00 B
maandag  5-jun KVL KVL 2 Daagse Sponsorwedstrijd 2 Put 3 13:00 B
zaterdag 10-jun KVL KVL  - Umicore - Diepe Route Put 3 13:00 B
zondag 11-jun KVL Clubkampioenschap deel 4 Put 3 11:00 B
zaterdag 17-jun KVL Umicore  Put 2 10:00 B
zondag 18-jun Verpl. Diepe Route - KVL DR 13:30 B
zondag 25-jun Open Code A - wedstrijd Put 3 11:00 A
zaterdag 1-jul KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 2-jul KVL Bak aan bak De Troetsel Put 3 11:00 B
zondag 9-jul KVL Clubkampioenschap deel 5 Put 3 11:00 B
zaterdag 15-jul KVL Umicore - Palingvrienden put 2 10:00 B
zondag 16-jul KVL KVL - De Rode Pen Put 3 13:00 B
vrijdag 21-jul KVL vogeltjes en vrienden put 2-3 13:00 B
zaterdag 22-jul 4-clubs Schaal Vercammen ESK 13:00 B
zondag 23-jul KVL KVL - De Goudkarper Put 3 13:00 B
zondag 30-jul KVL clubkampioenschap deel 6 Put 3 11:00 B
zaterdag 5-aug Open Jeugdwedstrijd Put 2 13:00 B
zondag 6-aug Verpl. Goudkarper - KVL GK 13:00 B
zaterdag 12-aug KVL Vogeltjes - Umicore Put 2  10:00 B
zondag 13-aug Open Triovissen Put 3 9:00 B
dinsdag 15-aug 4-clubs Schaal Van Dijck GK 13:00 B
zaterdag 19-aug KVL Waregemse Visclub Put 2-3 8:00 A
zondag 20-aug KVL Onder ons Put 2 11:00 B
zaterdag 26-aug KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 27-aug KVL Clubkampioenschap deel 7 Put 3 11:00 B
zondag 3-sep Open Code A - wedstrijd Put 3 11:00 A
zondag 10-sep KVL Onder ons Put 2 11:00 B
zaterdag 16-sep KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 17-sep KVL Clubkampioenschap deel 8 Put 3 11:00 B
maandag 18-sep KVL Dendermondse vissers Put 3 9:00 B
zondag  24-sep Open Code A - wedstrijd Put 3 11:00 A
zaterdag 30-sep KVL Opening Snoekseizoen Put 2-3    
zondag 1-okt KVL Eindeseizoensvissen Put 2 12:00 B
zondag 8-okt KVL Eindeseizoensvissen Put 2 12:00 B
zaterdag 14-okt H.T.E H.T.E. - KVL H.T.E. 13:00 B
zondag 15-okt KVL Eindeseizoensvissen Put 2 12:00 B
zondag 22-okt KVL Eindeseizoensvissen Put 2 12:00 B
zondag 29-okt KVL Eindeseizoensvissen Put 2 12:00 B
zondag 19-nov KVL Prijsuitreiking + ledenvergadering      
zondag 7-jan KVL Ledenvergadering 1 + lidkaarten 2018      
zaterdag 13-jan KVL Lidkaarten 2018 zitdag 2