kalenders KVL - Umicore - donderdag 2021

Kalenders KVL, donderdagvissers KVL en Umicore op zaterdag 
 
      KALENDER KVL 2021      
zondag 3-jan KVL Lidkaarten dag 1   11:00  
zondag 10-jan KVL Lidkaarten dag 2   11:00  
zondag 17-jan KVL Lidkaarten dag 3   11:00  
zondag 7-mrt H T E H T E-KVL Bak aan bak H T E 13:00 B
zaterdag 13-mrt KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 14-mrt Open Bak aan bak 2 x 2,5u Put 3 11:00 B
zondag 21-mrt DLV De Lustige Vissers - KVL DLV 13:00 B
zondag 28-mrt Open Bak aan bak 3 x 2u Bever Put 3 10:00 B
zaterdag 3-apr huur t Bliekske 2 X 3U Put 3 9:00  
zondag 4-apr KVL Paaswedstrijd deel 1 - 100-jaar kvl Put 3 13:00 B
maandag 5-apr KVL Paaswedstrijd deel 2 - 100-jaar kvl Put 3 13:00 B
zondag 11-apr KVL Clubkampioenschap deel 1 Put 3 13:00 B
zaterdag 17-apr KVL Umicore - Old Vic Put 2 10:00 B
zondag 18-apr KVL Onder ons blinde koppel Put 3 13:00 B
zondag 25-apr Open Bak aan bak 3 x 2u Bever Put 2-3 10:00 B
zaterdag 1-mei 4-clubs SCHAAL KVL 100-jarig bestaan Put 3 13:00 B
zondag 2-mei KVL KVL - De Lustige Vissers KVL 13:00 B
zaterdag 8-mei KVL Umicore Old - Vic Put 2 10:00 B
zondag 9-mei KVL Clubkampioenschap deel 2 Put 3 13:00 B
donderdag 13-mei 4-clubs Schaal De Karper Karp 13:00 B
zondag 16-mei Open Code A - wedstrijd 3 x 2u Put 3 11:00 A
zondag 23-mei Open KVL 2 Daagse Sponsorwedstrijd 1 Put 3 13:00 B
maandag 24-mei Open KVL 2 Daagse Sponsorwedstrijd 2 Put 3 13:00 B
zondag 30-mei Open Feederinitiatie Robbyfish inschrijven Put 2-3 11:00 B
zaterdag 5-jun KVL KVL  - Um - DR Put 3 13:00 B
zondag 6-jun KVL Clubkampioenschap deel 3 Put 3 13:00 B
zondag 13-jun DR Diepe Route - KVL DR 13:30 B
zondag 20-jun KVL KVL - Rode Pen Put 3 13:00 B
zondag 27-jun Open Code A - wedstrijd 3 x 2u Put 3 11:00 A
zondag 4-jul KVL Clubkampioenschap deel 4 Put 3 13:00 B
zaterdag 10-jul KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 11-jul Open Marathon 3x2u bak aan bak Robby F Put 2-3 10:00 B
zaterdag 17-jul ESK Beker Vercammen Eskimo Esk 13:00 B
zondag 18-jul Open Fred Weyn bak aan bak 3x2u Put 2-3 11:00 B
woensdag 21-jul KVL vogeltjes en vrienden Put 2-3 13:00 B
zaterdag 24-jul huur Dennis Gorremans Put 2   B
zondag 25-jul DR Rode Pen - KVL RP 13:00 B
zaterdag 31-jul KVL Vogeltjes - Umicore Put 2  10:00 B
zondag 1-aug Open Bak aan bak 3 x 2u Put 2-3 10:00 B
zaterdag 7-aug Open Jeugdwedstrijd Put 2 13:00 B
zondag 8-aug Open 100-jarig bestaan wedstrijd Preston Put 2-3 11:00 B
zondag 15-aug 4-clubs Schaal Van Dijck GK 13:00 B
zaterdag 21-aug KVL Umicore Put 2 10:00 B
zondag 22-aug KVL Clubkampioenschap deel 5 Put 3 13:00 B
zaterdag 28-aug KVL Umicore - Old Vic Put 2 10:00 B
zondag 29-aug KVL Bak aan bak De Troetsel 3 x 2u Put 3 11:00 B
zaterdag 4-sep huur De Prutsers Waregem Put 2 8:00  
zondag 5-sep Open Bak aan bak 3 X2u Put 3 11:00 A
zaterdag 11-sep KVL Umicore  Put 2 10:00 B
zaterdag 11-sep huur t Bliekske 2 X 3U Put 3 9:00  
zondag 12-sep Open Code A wedstrijd 3X2u Robby fish Put 2-3 10:00 A
zaterdag 18-sep huur Brandweer Put 3 8:00 B
zondag  19-sep KVL Clubkampioenschap deel 6 Put 3 13:00 B
zondag 26-sep Open Sluiting Bak aan bak 3 x 2u Put 2-3 10:00 B
zondag  3-okt Open Bak aan bak 2 X 2,5u Put 2 11:00 B
donderdag 7-okt Open Karperwedstrijd 2 x 2,5 u Put 2 11:00 B
zaterdag 9-okt KVL KVL - H T E  koppel 2X 2,5U Put 2 11:00 B
zondag 10-okt Open Bak aan bak 2 X 2,5u Put 2 11:00 B
donderdag 14-okt Open Karperwedstrijd 2 x 2,5 u Put 2 11:00 B
zondag 17-okt Open Bak aan bak 2 X2,5u Put 2 11:00 B
donderdag 21-okt Open Karperwedstrijd 2 x 2,5 u Put 2 11:00 B
zondag 24-okt Open Bak aan bak 2 X2,5u Put 2 11:00 B
donderdag 28-okt Open Karperwedstrijd 2 x 2,5 u Put 2 11:00 B
zondag 31-okt Open Bak a bak 2 x 2,5u Put 2 11:00 B
maandag 1-nov Open Bak aan bak 2 X2,5u Put 2 11:00 B
donderdag 4-nov Open Karperwedstrijd 2 x 2,5 u Put 2 11:00 B
zaterdag 6-nov   Werken put   9:00  
zondag 7-nov Open Bak aan bak 2 X2,5u Put 2 11:00 B
zaterdag 13-nov   Werken put   9:00  
zondag 14-nov Open Bak aan bak 2 X2,5u Put 2 11:00 B
zaterdag 20-nov   Werken put   9:00  
zondag 21-nov KVL Prijsuitreiking + ledenvergadering   14:00  
zaterdag 27-nov   Werken put   9:00  
zondag 28-nov Open Snoekwedstrijd Wilfried Lauwers Put 2-3 9:00  
zaterdag 4-dec Open Feeder 4-daagse koppel Put 2-3 9:30  
zondag 5-dec Open Feeder 4-daagse koppel Put 2-3 9:30  
zondag 11-dec Open Feeder 4-daagse koppel Put 2-3 9:30  
zondag 12-dec Open Feeder 4-daagse koppel Put 2-3 9:30  
zondag 9-jan KVL Ledenvergadering 1 + lidkaarten 2022   14:00  
zondag 16-jan KVL Lidkaarten 2022 zitdag 2   14:00  
 
 
 
 
 

Wedstrijdkalender  Donderdagcriterium  2021

Maart:                               Donderdag   4 – 11 – 18 - 25

April :                                Donderdag    1 – 8 – 15 – 22 - 29

Mei:                                   Donderdag    6 - woensdag 12 – 20 – 27

Juni:                                  Donderdag    3 – 10 – 17 – 24

Juli:                                   Donderdag    1 – 8 – 15 – 22 - 29

Augustus:                          Donderdag    5 – 12 – 19 - 26

September:                       Donderdag    2 – 9 – 16 - 23  

 Marathon 30 september begint om 10.00u. Prijsuitreiking criterium tijdens de rust!

In Oktober en november karpervissen op put 2 : 7 – 17 – 21 - 28 okt., en 4 november

                      

 
Kalender Umicore 2021
6/mrt 10h goudkarper
13/mrt 10h Umicore 
20/mrt 10h Windgat
27/mrt 10h goudkarper
3/apr 10h de lustige vissers
10/apr 10h Schelse vissers
17/apr 10h Umicore 
24/apr 10h Blauwe reiger
8/mei 10h Umicore - Old Vic
15/mei 10h Marckx
22/mei 10h Blauwe reiger
29/mei 10h30 Groenendijk
5/jun 13h kvl diepe route Umicore
12/jun 10h Staf
19/jun 10h Schelse vissers
26/jun 10h Palingvrienden
3/jul 10h30 Groenendijk
10/jul 10h Umicore
17/jul 10h De genieters
24/jul 10h Staf
31/jul 10h Umicore
7/aug 10h Staf
14/aug 10h Marckx
21/aug 10h Umicore
28/aug 10h Umicore - Old Vic
4/sep 10h Old Vic
11/sep 10h Umicore 
18/sep 10h De genieters
25/sep 10h Weertse beet
2/okt 10h Old Vic